Для використання промо-коду увійдіть, будь-ласка, в особистий кабінет

Увійти в кабінет

Номер не знайдено. Для реєстрації особистого кабінету оберіть бажану суму та натисніть Оформити кредит.

Вибрати суму

Підтримка клієнтів

Вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора

Довідка

Хто може отримати кредит у SelfieCredit?

Ми кредитуємо громадян України віком від 18 до 65 років незалежно від їхнього соціального статусу.

Що потрібно для оформлення кредиту?

Паспорт та ІПН, а також мобільний телефон і банківська картка, видана на ваше ім'я. Ми не запитуємо документальне підтвердження з місця роботи або довідки про наявність нерухомості.

Скільки часу буде розглядатися моя заявка?

Наша автоматична система оперативно аналізує заявки клієнтів. Постійні клієнти зможуть дізнатися рішення протягом 5 хвилин. Аналіз заявок нових клієнтів займає трохи більше часу — до 10 хвилин.

Як погасити кредит?

1. В особистому кабінеті на нашому сайті.

2. У терміналах City24 (у категорії «Банківські послуги» вибрати SelfieCredit, ввести свій номер договору, оплатити кредит)

3. У додатку «Приват24» (розділ «Платежі», в полі пошуку ввести код компанії SelfieCredit — 43979069, вказати номер кредиту в полі Договір та свій ІПН в Призначенні платежу)

4. Сплатіть кредит у касі будь-якого банку України

У касах «ПриватБанк»:
ТОВ «Селфі Кредит» ЄДРПОУ 43979069 Рахунок № UA493052990000026501016800439 в АТ КБ «ПриватБанк» МФО 305299 Призначення платежу: «Платіж за кредитом №ХХХХ, клієнт ПІБ, ІПН ХХХХХХХХХХ»

У касах будь-якого іншого банку:
ТОВ «Селфі Кредит» ЄДРПОУ 43979069 Рахунок № UA263363102650200100000874381 в АТ «Ідея Банк» МФО 336310 Призначення платежу: «Платіж за кредитом №ХХХХ, клієнт ПІБ, ІПН ХХХХХХХХХХ»

Звертаємо увагу, що згідно Закону України «Про платіжні послуги», переказ коштів в межах одного надавача платіжних послуг (банку, платіжної системи) виконується протягом одного операційного дня, а у випадку, якщо переказ та подальше зарахування коштів на рахунок отримувача виконують різні надавачі – протягом двох операційних днів, в зв’язку з чим фактичне погашення кредитної заборгованості може відбутися в будь-який день в межах зазначених строків, що може спричинити прострочення виконання грошових зобов’язань за договором про надання споживчого кредиту!

Чи нараховується неустойка (штраф, пеня) за невиконання та/або неналежне виконання грошових зобов’язань під час воєнного стану?

Законом № 3498-IX внесені зміни, зокрема, до Закону України «Про споживче кредитування», яким передбачено, що за договорами, укладеними з 24 січня 2024 року, кредитодавці мають право здійснювати нарахування неустойки (штрафу, пені) та інших платежів, передбачених договором про споживчий кредит за прострочення виконання зобов’язань.

Таким чином, починаючи з 22 квітня 2024 року ТОВ «Селфі Кредит» відновлює нарахування штрафів за невиконання Споживачами зобов’язання щодо повернення кредиту та сплати процентів за договорами, які укладені з 24 січня 2024 року. Звертаємо увагу, що розмір штрафу встановлено в абсолютному значенні і передбачено в кожному договорі споживчого кредиту відповідно до наступних умов:

  • на четвертий день порушення – штраф в розмірі 15% від суми кредиту;
  • з п’ятого дня порушення – штраф за кожен день порушення у розмірі 1,1% від суми кредиту.
Просимо наших клієнтів відповідально поставитись до відповідних змін у законодавстві. Варто вчасно вносити платежі за кредитом або повністю закривати його у встановлений строк. Це допоможе уникнути зайвих фінансових витрат, а також зберегти позитивну кредитну історію.

Як пройти етап ідентифікації через BankID?

Щоб пройти верифікацію через Систему BankID НБУ, потрібно виконати такі дії:

1. Натиснути на логотип BankID НБУ та вибрати з переліку відповідний банк, у якому відкрито Вашу платіжну картку. Перейти до сторінки входу до кабінету банку.
2. Відсканувати QR-код або ввести номер телефону та пароль від облікового запису інтернет-банкінгу.
3. Прийняти виклик від банку та виконати всі інструкції, які надає банк.
4. Надати свою згоду на передачу ваших персональних даних банком натиснувши кнопку «Підтвердити».

Коли процес верифікації через BankID буде завершено, можна продовжити та перейти на етап укладання кредитного договору.

Як пройти етап ідентифікації через фото із паспортом?

Щоб пройти фотоверифікацію, необхідно надати дозвіл на фотофіксацію та, дотримуючись інструкцій

1. Натиснути на кнопку фотоверифікації.
2. Сфотографуватися з паспортом у руках.

Фотофіксація відбувається у режимі реального часу.
Система перевіряє відповідність документів особистості людини. Після завершення перевірки Ви отримаєте повідомлення про завершення процесу.
Коли процедуру верифікації буде успішно пройдено, Ви можете продовжити реєстрацію, ознайомитись з усіма оформленими документами та укласти договір на отримання кредиту

Умови пролонгації (актуально тільки для архівного тарифу Short)

  • Строк продовження той самий, що й початковий строк кредиту
  • За схвалення пролонгації вам надійде повідомлення на телефон або електронну пошту з новим терміном кредиту й датою повернення коштів
  • Підписання клієнтом додаткової угоди щодо продовження строку кредиту відбувається за допомогою sms-коду
  • З нового терміну кредиту діє стандартна процентна ставка, передбачена договором (1,9% на день)

Чому схвалена сума кредиту не відповідає бажаній?

Якщо запитана сума кредиту більше ніж компанія може надати клієнту, згідно його кредитного рейтингу, то клієнту може бути запропонований кредит на меншу суму ніж була в запиті. Яким чином формується кредитний рейтинг, і як його покращити, можно ознайомитись на цій сторінці. В окремих випадках, якщо кредитний рейтинг клієнта достатньо високий, може бути запропонована сума кредиту і більша ніж була запитана. Змінити суму в бік зменшення можна звернувшись в контакт-центр за телефоном.

До 20 000 грн від 0,01%

0 грн

грн

0 грн

Оформити кредит

Ваші дані захищено

Icon
Icon
Icon
Icon

За допомогою цього віджету ви можете здійснити реєстрацію особистого кабінету та подати попередню заявку з обраними умовами кредитування. Для детального ознайомлення з умовами кредитування та здійснення обрахунку витрат за кредитом, перейдіть на головну сторінку сайту.