Для використання промо-коду увійдіть, будь-ласка, в особистий кабінет

Увійти в кабінет

Особистий кабінет створюється після першої заявки на кредит. Оберіть бажану суму, період та натисніть Оформити кредит.

Вибрати суму

Підтримка клієнтів

Вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора

Кредит онлайн 24/7

Швидко, зручно, інноваційно

30 призів по 1000 грн! 10 футболок та 20 промокодів на 90% знижки! Участь в розіграші за новий кредит або платіж від 1000 грн!
Деталі акції

До 20 000 грн від 0,01%

0 грн

грн

0 грн

Оформити кредит

Ваші дані захищено

Icon
Icon
Icon
Icon

Розрахувати загальні витрати за споживчим кредитом, з урахуванням вибраних споживачем умов, можна в Кредитному калькуляторі за цими посиланнями: для першого кредиту/для повторного кредиту. Детальна інформація про послугу тут

 

Миттєва реєстрація і оформлення кредиту

Миттєва реєстрація за допомогою фото

Тепер не потрібно заповнювати довгі анкети. Просто зробіть селфі, а решта — за нами

Переваги SelfieCredit

Найшвидший спосіб отримати гроші за допомогою Selfie
01.

Найшвидший спосіб отримати гроші

Ми миттєво заповнимо анкети, та надамо кредитний договір. Вам лишається тільки усе перевірити та підтвердити.

Перший кредит онлайн під 0,01%
02.

Перший кредит під 0,01%

Перший кредит на суму від 500 до 20000 грн. надається зі зниженою процентною ставкою для періодичності платежів зі сплати процентів:
від 5-ти до 15-ти днів

Надійно і безпечно
03.

Високі стандарти якості та безпеки

SelfieСredit працює згідно ліцензії, виданої Національним банком України, який контролює та регулює діяльність компанії.

Сервіс прцює цілодобово
04.

Сервіс працює цілодобово

Приймаємо та оброблюємо онлайн-заявки на кредит цілодобово 24/7. Надаємо відповідь протягом кількох хвилин.

Оформити кредит

Запитання та відповіді

Хто може отримати кредит у SelfieCredit?

Ми кредитуємо громадян України віком від 18 до 65 років незалежно від їхнього соціального статусу.

Що потрібно для оформлення кредиту?

Паспорт та ІПН, а також мобільний телефон і банківська картка, видана на ваше ім’я. Ми не запитуємо документальне підтвердження з місця роботи або довідки про наявність нерухомості.

Скільки часу буде розглядатися моя заявка?

Наша автоматична система оперативно аналізує заявки клієнтів. Постійні клієнти зможуть дізнатися рішення протягом 5 хвилин. Аналіз заявок нових клієнтів займає трохи більше часу — до 10 хвилин.

Як погасити кредит?

 1. В особистому кабінеті на нашому сайті
 2. У додатку «Приват24» (розділ «Платежі», в полі пошуку ввести код компанії SelfieCredit — 43979069, вказати номер кредиту в полі Договір та свій ІПН в Призначенні платежу)
 3. У терміналах «ПриватБанку» (в полі пошуку вказати код компанії SelfieCredit — 43979069)
 4. У терміналах City24 (у категорії «Банківські послуги» вибрати SelfieCredit, ввести свій номер договору, оплатити кредит)
 5. Сплатіть кредит у касі будь-якого банку України
  У касах «ПриватБанк»:
  ТОВ «Селфі Кредит» ЄДРПОУ 43979069
  Рахунок № UA493052990000026501016800439
  в АТ КБ «ПриватБанк» МФО 305299
  Призначення платежу: «Платіж за кредитом №ХХХХ, клієнт ПІБ, ІПН ХХХХХХХХХХ»
  У касах будь-якого іншого банку:
  ТОВ «Селфі Кредит» ЄДРПОУ 43979069
  Рахунок № UA263363102650200100000874381
  в АТ «Ідея Банк» МФО 336310
  Призначення платежу: «Платіж за кредитом №ХХХХ, клієнт ПІБ, ІПН ХХХХХХХХХХ»

Звертаємо увагу, що згідно Закону України «Про платіжні послуги», переказ коштів в межах одного надавача платіжних послуг (банку, платіжної системи) виконується протягом одного операційного дня, а у випадку, якщо переказ та подальше зарахування коштів на рахунок отримувача виконують різні надавачі – протягом двох операційних днів, в зв’язку з чим фактичне погашення кредитної заборгованості може відбутися в будь-який день в межах зазначених строків, що може спричинити прострочення виконання грошових зобов’язань за договором про надання споживчого кредиту!

Чи нараховується неустойка (штраф, пеня) за невиконання та/або неналежне виконання грошових зобов’язань під час воєнного стану?

Законом № 3498-IX внесені зміни, зокрема, до Закону України «Про споживче кредитування», яким передбачено, що за договорами, укладеними з 24 січня 2024 року, кредитодавці мають право здійснювати нарахування неустойки (штрафу, пені) та інших платежів, передбачених договором про споживчий кредит за прострочення виконання зобов’язань.

Таким чином, починаючи з 22 квітня 2024 року ТОВ «Селфі Кредит» відновлює нарахування штрафів за невиконання Споживачами зобов’язання щодо повернення кредиту та сплати процентів за договорами, які укладені з 24 січня 2024 року. Звертаємо увагу, що розмір штрафу встановлено в абсолютному значенні і передбачено в кожному договорі споживчого кредиту відповідно до наступних умов:

 • на четвертий день порушення – штраф в розмірі 15% від суми кредиту;
 • з п’ятого дня порушення – штраф за кожен день порушення у розмірі 1,1% від суми кредиту.

Просимо наших клієнтів відповідально поставитись до відповідних змін у законодавстві. Варто вчасно вносити платежі за кредитом або повністю закривати його у встановлений строк. Це допоможе уникнути зайвих фінансових витрат, а також зберегти позитивну кредитну історію.

Як подати повідомлення про належність особи до захищеної категорії?

Хто належить до захищеної категорії осіб?

Захищеними категоріями є:

 1. Військовослужбовці Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів спеціального призначення, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, які проходять військову службу на території України.
 2. Військовослужбовці, які стали особами з інвалідністю внаслідок захворювання, пов’язаного з проходженням військової служби, чи внаслідок захворювання після звільнення їх з військової служби, пов’язаного з проходженням військової служби.
 3. Члени сімей військовослужбовців, які загинули, померли чи пропали безвісти.
 4. Особи, які перебувають у полоні, особи, з якими втрачено зв’язок, особи, зниклі безвісти.

Які підтвердні документи є підставою для припинення взаємодії:

 1. Для військовослужбовців Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів спеціального призначення, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, які проходять військову службу на території України, – підписана командиром (начальником, керівником) або особою, яка його заміщує, відповідного структурного підрозділу, в якому проходить службу такий військовослужбовець, або керівником територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який здійснив заходи щодо призову споживача на військову службу, скріплена гербовою печаткою довідка за формою, встановленою Законом України.
 2. Для військовослужбовців, які стали особами з інвалідністю внаслідок захворювання, пов’язаного з проходженням військової служби, чи внаслідок захворювання після звільнення їх з військової служби, пов’язаного з проходженням військової служби, – посвідчення інваліда війни.
 3. Для членів сімей військовослужбовців, які загинули чи померли, – посвідчення члена сім’ї загиблого.
 4. Для осіб, які перебувають у полоні, осіб, з якими втрачено зв’язок, осіб, зниклих безвісти, для членів сімей військовослужбовців, які зникли безвісти, – інформація, надана державним підприємством, яке виконує функції Національного інформаційного бюро, про те, що особа утримується в полоні або перебуває у заручниках держави-агресора, або включена до реєстру як така, з якою втрачено зв’язок, або зникла безвісти.

Захищені категорії осіб, які мають бажання на період дії воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, припинити взаємодію, повідомляють ТОВ «СЕЛФІ КРЕДИТ» про таке волевиявлення та про належність до захищеної категорії, з наданням належним чином засвідчених копій підтвердних документів про належність до захищеної категорії, шляхом: відправки листа на електронну поштову скриньку: [email protected]; письмово на адресу: 04070, Україна, місто Київ, вул. Андріївський узвіз, будинок №1А; телефоном +38 (044) 333 43 56.

Особи, які втратили належність до захищеної категорії, зобов’язані повідомити про це ТОВ «СЕЛФІ КРЕДИТ», протягом 30 календарних днів з дня втрати належності.

Справка по роботі сервісу

Відгуки

Андрій

10/02/2024

Зручно, швидко, якісне обслуговування. Дякую!

Станіслав

17/01/2024

Сподобалося, що багато прямих знижок, акцій, розіграшів. Дуже хороша програма лояльності, я прям задоволений, постійно стежу за цим. Можна дуже вигідно взяти кредит. В інших компаніях не так багато знижок

Олег

13/07/2023

Другу збирав посилку на фронт. Бракувало кілька тисяч на тепловізор і вирішив взяти тут кредит. Вперше брав кредит, було все зручно. Знатиму куди звертатися

Інна

27/06/2023

Можливо сміятиметеся, але не вистачало наприкінці місяця сходити зробити манікюр. До майстра черга велика, тож вирішила не пропускати. Тут потрапила на рекламу, задоволена своїми нігтями, і SelfieCredit)

Богдан

19/06/2023

Мені сподобалося, особливо особистий кабінет. Досить інформативно і без зайвої інформації. Мені 62 роки, думав не розберуся з усіма цими анкетами та формами, бо пробував вже на інших сайтах. Тут все було набагато простіше, тому вирішив залишити відгук

Ігор

22/05/2023

Виручили. До зарплати було ще 2 тижні, а грошей не було, у друзів та батьків не хотів позичати. Все пройшло швидко, із зарплати закрив кредит. Зручний спосіб підстрахування, особливо в такі тяжкі часи. Раджу

Олексій

04/04/2023

Оформив заявку та отримав гроші за 5 хв. Це мій перший кредит у SelfieCredit. Задоволений швидкістю, тому що гроші потрібні були тут і зараз

Анастасія

24/03/2023

Вже оформляла кредит тут разів 20. Хочу написати про хорошу систему підтримки. Були кілька ситуацій, коли платіж проходив не вчасно через проблеми у банку. За допомогою все можна вирішити і це великий плюс. Раджу

Олег

14/03/2023

Роботодавець затримав зарплату, а грошей не було. У банку кредитний ліміт не підвищували, вирішив взяти тут позику. Все пройшло без проблем, це був мій перший досвід із кредиторами, я залишився задоволеним. Добре знати, що у разі проблем є можливість їх вирішити

Анна

02/03/2023

Не хотів позичати у батьків на свої потреби, тому що їм і так важко. Взяла кредит у SelfieCredit, добре що є подібний інструмент

Костянтин

28/01/2023

Потрібні були гроші на зарядну станцію. Банки відмовили у кредитуванні, взяв тут і залишився задоволеним. Зупинився на SelfieCredit, оскільки помітив, що вони часто допомагають нашим на фронті, це стало вагомим аргументом для мене. Слава Україні!

Ольга

05/01/2023

Були у мене проблеми із поверненням кредиту. Не виходило все закрити вчасно, вже думала брати новий кредит для закриття цього. Дуже добре, що набрала контакт центр. Допомогли мені все прорахувати, оформили мені акцію, за якою я змогла закрити кредит. Дуже задоволена, дякую вам величезне

Юлія

18/02/2022

Звичайно, все зручно і на висоті. Зручніше навіть ніж у більшості банків. Все інтуїтивно зрозуміло, та мінімум дій від клієнта для отримання позики. Я часто беру позики, і тут мені було це зробити комфортніше, ніж у інших компаній із кредитування. Дякую за те що ви є)

Подати заявку

Умови кредитних продуктів

NewShort Credit

NewShort

До 35 000 грн

Перший

Повторний

Сума кредиту

від 400 до 20000 грн.

Час оформлення

до 10 хвилин

Строк

345 - 365 днів

Вік позичальника

Від 18 до 65 років

Періодичність сплати

В будь-який період протягом дії договору. Період сплати процентів за користування від 5-х днів до 30 днів

Процентна ставка

Стандартна — 1,5% на день (549% річних). Якщо Споживачем будуть виконані умови договору та програми лояльності, ставка може бути знижена та складати:
- для періодичності платежів зі сплати процентів від 5-ти до 15-ти днів - 0,01% на день (3,66% річних);
- для періодичності платежів зі сплати процентів від 16-ти до 30-ти днів – 1% на день (366% річних).
Процентна ставка залежить від погоджених сторонами умов, кредитного рейтингу Споживача та/або рішення Товариства.
Реальна річна процентна ставка — від 3371,97% до 19525,37% (залежить від виконання умов Договору).

Способи отримання кредиту

За реквізитами платіжної картки. Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі через Веб-сайт

Необхідне для оформлення онлайн-кредиту

Платіжна карта, видана на ваше ім’я, мобільний телефон та проходження дистанційної ідентифікації/верифікації, відповідно до вимог нормативно-правових актів України

Переваги

Можливість оформлення кредиту зі зниженою процентною ставкою. Миттєве отримання коштів на картку. Дострокове погашення без комісій в будь-який момент


Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту

Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту

Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту

Калькулятор

Калькулятор кредитного продукту “NewShort”

Приклади результатів розрахунків калькулятора

Інформація про наявність, перелік і вартість додаткових та/або супутніх послуг фінансової установи, кредитних посредників та третіх осіб, уключаючи розмір платежу та базу його розрахунку, з урахуванням вимог законодавства України

Додаткові та/або супутні послуги фінансової установи, кредитних посередників та третіх осіб – не надаються (відсутні)

Попередження

Наслідки невиконання зобов’язань за кредитним договором

Сума кредиту

від 500 до 35000 грн.

Час оформлення

до 5 хвилин

Строк

345 - 365 днів

Вік позичальника

Від 18 до 65 років

Періодичність сплати

В будь-який період протягом дії договору. Період сплати процентів за користування від 5-х днів до 30 днів)

Процентна ставка

Стандартна - 1,5% на день (549% річних). За умови, що Споживач є учасником Програми лояльності (має промокод або інші види знижки) ставка може бути знижена до 0,075% на день (27,45% річних).
Реальна річна процентна ставка від 3371,97% до 19525,37 % (залежить від строку та умов участі в програмі лояльності)

Способи отримання кредиту

За реквізитами платіжної картки. Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі через Веб-сайт

Необхідне для оформлення онлайн-кредиту

Платіжна карта, видана на ваше ім’я, та мобільний телефон. Під час оформлення повторного кредиту знову проходити повторну ідентифікацію/верифікацію не потрібно

Переваги

Можливість оформлення кредиту за зниженою процентною ставкою. Миттєве отримання коштів на картку. Дострокове погашення без комісій в будь-який момент


Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту

Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту

Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту

Калькулятор

Калькулятор кредитного продукту “NewShort”

Приклади результатів розрахунків калькулятора

Інформація про наявність, перелік і вартість додаткових та/або супутніх послуг фінансової установи, кредитних посредників та третіх осіб, уключаючи розмір платежу та базу його розрахунку, з урахуванням вимог законодавства України

Додаткові та/або супутні послуги фінансової установи, кредитних посередників та третіх осіб – не надаються (відсутні)

Попередження

Наслідки невиконання зобов’язань за кредитним договором

Наразі оформлення недоступне

Long Credit

Long

До 50 000 грн

Перший

Повторний

Сума кредиту

від 5000 до 30000 грн.

Час оформлення

до 10 хвилин

Строк

від 8 до 26 тижнів

Вік позичальника

Від 18 до 65 років

Періодичність сплати

Кожні 2 тижні, рівним частинами

Процентна ставка

• 0,01% в день (річна процентна ставка – 3,65%) – протягом пільгового періоду, крім першого дня користування, якщо Споживач виконає умови пільгового періоду;
• 10% в день (річна процентна ставка – 3650%) за перший день користування кредитом, сплачується за рахунок кредиту;
• 0,7% в день (річна процентна ставка 255,5%) протягом строку кредиту, крім першого дня та пільгового періоду, якщо виконані умови його застосування.
• Пільговий період – до 6 тижнів.
• Реальна річна процентна ставка – від 674,79% до 1745,38% (залежить від виконання умов)

Способи отримання кредиту

За реквізитами платіжної картки. Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі через Веб-сайт

Необхідне для оформлення онлайн-кредиту

Платіжна карта, видана на ваше ім’я, мобільний телефон та проходження дистанційної ідентифікації/верифікації, відповідно до вимог нормативно-правових актів України

Пільговий період

До 6 тижнів
Застосовується, якщо споживач протягом пільгового періоду своєчасно сплатить всі платежі (допускається одноразове прострочення не більше, ніж 3 дні)

Переваги

Можливість оформлення кредиту зі зниженою процентною ставкою протягом пільгового періоду. Миттєве отримання коштів на картку

Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту

Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту

Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту

 

Інформація про наявність, перелік і вартість додаткових та/або супутніх послуг фінансової установи, кредитних посредників та третіх осіб, уключаючи розмір платежу та базу його розрахунку, з урахуванням вимог законодавства України

Додаткові та/або супутні послуги фінансової установи, кредитних посередників та третіх осіб – не надаються (відсутні)

Попередження

Наслідки невиконання зобов’язань за кредитним договором

Сума кредиту

від 5000 до 50000 грн.

Час оформлення

до 5 хвилин

Строк

від 8 до 26 тижнів

Вік позичальника

Від 18 до 65 років

Періодичність сплати

Кожні 2 тижні, рівним частинами

Процентна ставка

• 10% в день (річна процентна ставка – 3650%) за перший день користування кредитом, сплачується за рахунок кредиту;
• 0,7% в день (річна процентна ставка 255,5%) протягом строку кредиту, крім першого дня;
• Реальна річна процентна ставка – від 674,79% до 1745,38% (залежить від виконання умов)
Способи отримання кредиту

За реквізитами платіжної картки. Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі через Веб-сайт

Необхідне для оформлення онлайн-кредиту

Платіжна картка, видана на ваше ім'я, та мобільний телефон. Під час оформлення повторного кредиту знову проходити повторну ідентифікацію/верифікацію не потрібно

Пільговий період

ВідсутнійПереваги

Миттєве отримання коштів на картку

Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту

Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту

Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту

 

Інформація про наявність, перелік і вартість додаткових та/або супутніх послуг фінансової установи, кредитних посредників та третіх осіб, уключаючи розмір платежу та базу його розрахунку, з урахуванням вимог законодавства України

Додаткові та/або супутні послуги фінансової установи, кредитних посередників та третіх осіб – не надаються (відсутні)

Попередження

Наслідки невиконання зобов’язань за кредитним договором

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Наслідки невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
У випадку невиконання та/або неналежного виконання Споживачем зобов’язань щодо повернення суми кредиту та/або сплати процентів за користування кредитом, Споживач зобов`язаний сплатити Товариству штраф у розмірі, що встановлюється в абсолютному значенні в договорі споживчого кредиту, та розраховується відповідно до наступних умов:

– на четвертий день порушення – штраф в розмірі 15% від суми кредиту;

– з п’ятого дня порушення – штраф за кожен день порушення у розмірі 1,1% від суми кредиту.

Якщо Споживач сплатить заборгованість за кредитом протягом 3 (трьох) календарних днів після прострочення сплати відповідного платежу, штраф не нараховується.

 

Важливо:

– порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;

– Товариству забороняється вимагати від Споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від Товариства або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

– для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

– Товариство має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;

– Споживач має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

– витрати на сплату Споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати;

– ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит не передбачено;

– укладення споживачем правочину щодо продовження строку погашення кредиту здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору в бік погіршення для споживача (для випадку, якщо таке продовження строку погашення кредиту запропоноване Споживачу Товариством).

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НЕСАНКЦІОНОВАНИЙ ДОСТУП

В разі втрати/викрадення телефону (sim-карти), з використанням якого здійснюється доступ до Особистого кабінету, що створений на веб-сайті https://selfiecredit.com.ua або в мобільному застосунку “Selfie Credit”, одержання інформації щодо несанкціонованого доступу або зміни інформації споживача в Особистому кабінеті або при виникненні підозр щодо шахрайства – якнайшвидше звертайтеся до Контакт-Центру Товариства. Контактні номери: тел 044 333 43 56 (Вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора)

 

 

Посилання на Правила та договірні документи

Кредитний договір короткий newshort

Кредитний договір довгий

Правила надання коштів та банківських металів у кредит

Інші примірні документи

Порядок отримання акційних та інших аналогічних за змістом пропозицій визначається:

Програмою лояльності

Умовами окремих Акцій

 

Сторінка офіційного Інтернет-представництва Національного банку, на якій розміщено Державний реєстр фінансових установ

Про порядок і процедуру захисту персональних даних споживачів (уключаючи витяги з них)

Відомості про можливість та умови дострокового розірвання договору про надання споживчого кредиту, а також спосіб такого розірвання договору, строки та умови повернення коштів

Відомості про право Споживача отримати інформацію (довідку) про відсутність заборгованості за споживчим кредитом

Інформація про основні показники діяльності на підставі звітності, поданої до Національного банку України

Інформація для споживачів, які мають право на пільги

Інформація для споживачів, які належать до захищеної категорії

Перелік власних вебсайтів: https://selfiecredit.com.ua

Про SelfieCredit

SelfieCredit – пропонує швидко і просто оформити кредит в онлайн режимі за допомогою селфі. Місія SelfieCredit полягає у наданні якісних послуг кредитування для населення України швидко, легко та прозоро 24/7.

Пропозиція SelfieCredit є унікальною тим, що клієнт може отримати кредит на картку, використовуючи тільки фото з фронтальної камери смартфона. Завдяки сучасним технологіям позичальнику потрібно лише переглянути дані, які автоматично підтягнулися з відкритих джерел при завантаженні фото. Жодних зайвих дій — розумні алгоритми все самі зроблять за вас!

Хочете взяти кредит у SelfieCredit та отримати гроші на карту – з чого почати?

 1. Дізнайтесь докладніше про умови кредитування та вимоги до клієнтів.
 2. Підготуйте документи — необхідно, щоб позичальник міг підтвердити, що дані, які автоматично підтягнулися, є актуальними. Знадобляться паспорт та ідентифікаційний код. Також потрібна активна банківська картка, видана на ім’я позичальника.

Як оформити кредит онлайн на карту за допомогою селфі?

У SelfieCredit є один вид кредитного продукту: NewShort. Перед тим як оформити кредит онлайн на картку, варто ознайомитись з істотними характеристиками відповідного кредитного продукту.

Щоб оформити онлайн кредит, потрібно зробити таке:

 1. вибрати комфортну суму кредитування та строк внесення платежу;
 2. пройти коротку реєстрацію, де потрібно зробити селфі;
 3. надіслати заявку на розгляд та зачекати на рішення;
 4. у разі схвалення підписати договір кредитування та паспорт споживчого кредиту SMS-кодом, який прийде на вказаний при реєстрації номер;
 5. отримати миттєвий переказ грошей на картку.

Про що варто пам’ятати, коли ви успішно отримали кредит онлайн?

 • Строки. Залежно від обраних умов кредиту завжди слід перевіряти строки внесення платежу та/або погашення. Статус кредиту легко відстежувати в особистому кабінеті й завжди знати, коли настає дата погашення.
 • Нарахування процентів та неустойки (штрафу, пені). Починаючи з 22 квітня 2024 року Товариство здійснює нарахування неустойки (штрафу) за прострочення щодо повернення кредиту та сплати процентів за Договорами, які укладені з 24 січня 2024 року відповідно до внесених змін Законом No 3498-IX. Тому варто бути уважним при оформленні кредиту і брати тільки ту суму і на той строк, які вам комфортні.
 • Відповідальність за невиплату кредиту. Варто пам’ятати, що своєчасне погашення чи внесення платежу позитивно впливають на кредитну історію. Якщо не дотримуватись домовленостей, укладених під час підписання договору, це може призвести до негативних наслідків.
 • Право позичальника на відмову від кредитного договору. Відповідно до ст. 15 Закону України «Про споживче кредитування» позичальник має право протягом 14 календарних днів з дня укладання договору відмовитись від кредиту без пояснення причин, у тому числі у разі отримання ним коштів. Про намір відмовитися від договору про споживчий кредит споживач повідомляє компанію у письмовій формі (у паперовому вигляді або у вигляді електронного документа, створеного згідно з вимогами, визначеними Законом України “Про електронні документи та електронний документообіг”) до закінчення зазначеного терміну. Також позичальник має право отримати послугу у повному обсязі згідно з усіма умовами, зазначеними у договорі кредитування.

На який термін можна взяти кредит на карту?

При виборі продукту NewShort клієнт може взяти кредит на строк від 345 до 365 днів із внесенням платежу від 5 до 30 днів.

Які суми можна взяти у кредит у SelfieCredit?

При виборі продукту NewShort сума кредиту становить від 400 грн. до 20 000 грн. при першому зверненні, та від 500 грн. до 35 000 грн. — при повторному.

Чи буде схвалена заявка за поганої кредитної історії чи простроченого кредиту?

Ми розглядаємо 100% заявок і схвалюємо більшість із них. Кредитна історія — фактор, який розглядається кожною фінансовою компанією під час ухвалення рішення в індивідуальному порядку. Однак він не є вирішальним. Головну роль грає платоспроможність клієнта та його готовність виконувати умови договору. Також наявність кредитів в інших організаціях не завжди є причинами відмови.

Чому нам довіряють українці?

Ми маємо всі необхідні документи на ведення підприємницької діяльності на території України. З ліцензією виданою Національним Банком України на надання коштів та банківських металів у кредит, результатами аудиту та іншою обов’язковою інформацією можна ознайомитись на сайті — вся інформація є у відкритому доступі.

Ми — за прозорість та зрозумілість умов. Наші клієнти можуть ознайомитися з типовим договором та Правилами надання коштів та банківських металів у кредит перед поданням заявки та зрозуміти для себе, чи бажають вони співпрацювати з нами на тих чи інших умовах.

Чим вигідний онлайн кредит для вас?

Програмою лояльності компанії передбачена можливість отримання зниженої процентної ставки для клієнта на обраний перший платіжний період. Тому якщо Ви погасите кредит до закінчення цього терміну, Ви можете закрити його практично без переплат.

Ми кредитуємо українців різних соціальних категорій: пенсіонерів, студентів, людей у декреті, тимчасово непрацевлаштованих. Кожен може розраховувати на допомогу та підтримку, а також на підвищення свого рейтингу за подальшої співпраці. Це проявляється в інформуванні про персональні знижки та акції — найбільш лояльні клієнти регулярно отримують індивідуальні промокоди. Також ми нерідко проводимо акції, під час яких може перемогти кожен.

Кредити онлайн у МФО та кредити у банку – у чому ключові відмінності?

Кредит онлайн та банківський кредит — концептуально різні послуги. Якщо в першому випадку клієнт може отримати гроші на базові потреби й в окремих випадках (як у SelfieCredit) — гроші на карту на більші суми, то спеціалізація банків — цільове кредитування. Сюди спрямовані великі потоки коштів, націлені на купівлю авто, нерухомості, відкриття бізнесу тощо.

Також МФО надають клієнтам швидкі послуги, щоб фінансове питання позичальника можна було розв’язати швидко. У таких ситуаціях, як терміновий ремонт машин в дорозі або необхідність сплатити комунальні послуги, чекати днями рішення банку — не найкраща ідея. Враховуючи той факт, що банки більш орієнтовані на розв’язання «великих» завдань.

Перевага мікрофінансових компаній — в індивідуальному підході до клієнта. Позичальник сам може вибрати зручний продукт, суму й термін. Також він може завжди розраховувати на стабільну процентну ставку, яка не зміниться після ознайомлення з документами. Нерідко за поганої кредитної історії банк надає кредит на персональних умовах із підвищеною ставкою, щоб убезпечити себе та знизити ризики.

Таким чином, кредит онлайн на картку в МФО є оптимальним рішенням для тих, кому терміново знадобилися гроші, зокрема невелика сума. Водночас у SelfieCredit можна отримати й більшу суму — до 35 000 грн, якщо є необхідність.