Для використання промо-коду увійдіть, будь-ласка, в особистий кабінет

Увійти в кабінет

Особистий кабінет створюється після першої заявки на кредит. Оберіть бажану суму, період та натисніть Оформити кредит.

Вибрати суму

Кредит онлайн 24/7

Швидко, зручно, інноваційно

Акція Грошовий БУМ! Розігруємо призи по 5000 грн та по 1000 грн, а також знижки на кредити 99%!
Деталі акції

Сума кредиту

0 грн

грн

0 грн

Періодичність сплати процентів

0 дней

дней

0 дней

Ви заощаджуєте

Перші три платежі - під 0,01%

Оформити кредит на 0 грн

Промокод зі знижкою 0% активований

Ввести промокод
Неіснуючий промокод. Введіть інший

Ви берете

0

Термін погашення

до

Проценти за перший період

0

0

Сума до погашення

До погашення на

0

0

Строк кредиту

0

Дострокове повернення

Без комісії

( перших - 0,01%)

Графік платежів

Докладніше

загальна кількість платежів

0 шт.

за користування кредитом до

% на день

за користування кредитом понад

% на день

Детальні розрахунки

 

Закреслена сума вказує на застосування знижки на перший платіж для перших клієнтів, виходячи з припущення, що такий платіж буде сплачено вчасно.
Детальна інформація про послугу тут

 

Миттєва реєстрація і оформлення кредиту

Миттєва реєстрація за допомогою фото

Тепер не потрібно заповнювати довгі анкети. Просто зробіть селфі, а решта — за нами

Переваги SelfieCredit

Найшвидший спосіб отримати гроші за допомогою Selfie
01.

Найшвидший спосіб отримати гроші

Ми миттєво заповнимо анкети, та надамо кредитний договір. Вам лишається тільки усе перевірити та підтвердити.

Перший кредит онлайн під 0,01%
02.

Перший кредит під 0,01%

Згідно з умовами Програми лояльності перший кредит на перший період від 5 до 30 днів, що обирається споживачем, надається з мінімальною процентною ставкою 0,01% на суму до 15 000 грн.

Надійно і безпечно
03.

Високі стандарти якості та безпеки

SelfieСredit працює згідно ліцензії, виданої Національним банком України, який контролює та регулює діяльність компанії.

Сервіс прцює цілодобово
04.

Сервіс працює цілодобово

Приймаємо та оброблюємо онлайн-заявки на кредит цілодобово 24/7. Надаємо відповідь протягом кількох хвилин.

Оформити кредит

Запитання та відповіді

Хто може отримати кредит у SelfieCredit?

Ми кредитуємо громадян України віком від 18 до 65 років незалежно від їхнього соціального статусу.

Що потрібно для оформлення кредиту?

Паспорт та ІПН, а також мобільний телефон і банківська картка, видана на ваше ім’я. Ми не запитуємо документальне підтвердження з місця роботи або довідки про наявність нерухомості.

Скільки часу буде розглядатися моя заявка?

Наша автоматична система оперативно аналізує заявки клієнтів. Постійні клієнти зможуть дізнатися рішення протягом 5 хвилин. Аналіз заявок нових клієнтів займає трохи більше часу — до 10 хвилин.

Як погасити кредит?

 1. В особистому кабінеті на нашому сайті
 2. У додатку «Приват24» (розділ «Платежі», в полі пошуку ввести код компанії SelfieCredit — 43979069, вказати номер кредиту в полі Договір та свій ІПН в Призначенні платежу)
 3. У терміналах «ПриватБанку» (в полі пошуку вказати код компанії SelfieCredit — 43979069)
 4. У терміналах City24 (у категорії «Банківські послуги» вибрати SelfieCredit, ввести свій номер договору, оплатити кредит)
 5. Сплатіть кредит у касі будь-якого банку України
  У касах «ПриватБанк»:
  ТОВ «Селфі Кредит» ЄДРПОУ 43979069
  Рахунок № UA493052990000026501016800439
  в АТ КБ «ПриватБанк» МФО 305299
  Призначення платежу: «Платіж за кредитом №ХХХХ, клієнт ПІБ, ІПН ХХХХХХХХХХ»
  У касах будь-якого іншого банку:
  ТОВ «Селфі Кредит» ЄДРПОУ 43979069
  Рахунок № UA263363102650200100000874381
  в АТ «Ідея Банк» МФО 336310
  Призначення платежу: «Платіж за кредитом №ХХХХ, клієнт ПІБ, ІПН ХХХХХХХХХХ»

Звертаємо увагу, що згідно Закону України «Про платіжні послуги», переказ коштів в межах одного надавача платіжних послуг (банку, платіжної системи) виконується протягом одного операційного дня, а у випадку, якщо переказ та подальше зарахування коштів на рахунок отримувача виконують різні надавачі – протягом двох операційних днів, в зв’язку з чим фактичне погашення кредитної заборгованості може відбутися в будь-який день в межах зазначених строків, що може спричинити прострочення виконання грошових зобов’язань за договором про надання споживчого кредиту!

Чи будуть нараховуватися відсотки за кредитом у період дії воєнного стану?

Нарахування відсотків відбувається згідно договору, за стандартними умовами.

Як подати повідомлення про належність особи до захищеної категорії?

Хто належить до захищеної категорії осіб?

Захищеними категоріями є:

 1. Військовослужбовці Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів спеціального призначення, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, які проходять військову службу на території України.
 2. Військовослужбовці, які стали особами з інвалідністю внаслідок захворювання, пов’язаного з проходженням військової служби, чи внаслідок захворювання після звільнення їх з військової служби, пов’язаного з проходженням військової служби.
 3. Члени сімей військовослужбовців, які загинули, померли чи пропали безвісти.
 4. Особи, які перебувають у полоні, особи, з якими втрачено зв’язок, особи, зниклі безвісти.

Які підтвердні документи є підставою для припинення взаємодії:

 1. Для військовослужбовців Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів спеціального призначення, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, які проходять військову службу на території України, – підписана командиром (начальником, керівником) або особою, яка його заміщує, відповідного структурного підрозділу, в якому проходить службу такий військовослужбовець, або керівником територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який здійснив заходи щодо призову споживача на військову службу, скріплена гербовою печаткою довідка за формою, встановленою Законом України.
 2. Для військовослужбовців, які стали особами з інвалідністю внаслідок захворювання, пов’язаного з проходженням військової служби, чи внаслідок захворювання після звільнення їх з військової служби, пов’язаного з проходженням військової служби, – посвідчення інваліда війни.
 3. Для членів сімей військовослужбовців, які загинули чи померли, – посвідчення члена сім’ї загиблого.
 4. Для осіб, які перебувають у полоні, осіб, з якими втрачено зв’язок, осіб, зниклих безвісти, для членів сімей військовослужбовців, які зникли безвісти, – інформація, надана державним підприємством, яке виконує функції Національного інформаційного бюро, про те, що особа утримується в полоні або перебуває у заручниках держави-агресора, або включена до реєстру як така, з якою втрачено зв’язок, або зникла безвісти.

Захищені категорії осіб, які мають бажання на період дії воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, припинити взаємодію, повідомляють ТОВ «СЕЛФІ КРЕДИТ» про таке волевиявлення та про належність до захищеної категорії, з наданням належним чином засвідчених копій підтвердних документів про належність до захищеної категорії, шляхом: відправки листа на електронну поштову скриньку: [email protected]; письмово на адресу: 04070, Україна, місто Київ, вул. Андріївський узвіз, будинок №1А; телефоном +38 (044) 333 43 56.

Особи, які втратили належність до захищеної категорії, зобов’язані повідомити про це ТОВ «СЕЛФІ КРЕДИТ», протягом 30 календарних днів з дня втрати належності.

Справка по роботі сервісу

Відгуки

Андрій

10/02/2024

Зручно, швидко, якісне обслуговування. Дякую!

Станіслав

17/01/2024

Сподобалося, що багато прямих знижок, акцій, розіграшів. Дуже хороша програма лояльності, я прям задоволений, постійно стежу за цим. Можна дуже вигідно взяти кредит. В інших компаніях не так багато знижок

Олег

13/07/2023

Другу збирав посилку на фронт. Бракувало кілька тисяч на тепловізор і вирішив взяти тут кредит. Вперше брав кредит, було все зручно. Знатиму куди звертатися

Інна

27/06/2023

Можливо сміятиметеся, але не вистачало наприкінці місяця сходити зробити манікюр. До майстра черга велика, тож вирішила не пропускати. Тут потрапила на рекламу, задоволена своїми нігтями, і SelfieCredit)

Богдан

19/06/2023

Мені сподобалося, особливо особистий кабінет. Досить інформативно і без зайвої інформації. Мені 62 роки, думав не розберуся з усіма цими анкетами та формами, бо пробував вже на інших сайтах. Тут все було набагато простіше, тому вирішив залишити відгук

Ігор

22/05/2023

Виручили. До зарплати було ще 2 тижні, а грошей не було, у друзів та батьків не хотів позичати. Все пройшло швидко, із зарплати закрив кредит. Зручний спосіб підстрахування, особливо в такі тяжкі часи. Раджу

Олексій

04/04/2023

Оформив заявку та отримав гроші за 5 хв. Це мій перший кредит у SelfieCredit. Задоволений швидкістю, тому що гроші потрібні були тут і зараз

Анастасія

24/03/2023

Вже оформляла кредит тут разів 20. Хочу написати про хорошу систему підтримки. Були кілька ситуацій, коли платіж проходив не вчасно через проблеми у банку. За допомогою все можна вирішити і це великий плюс. Раджу

Олег

14/03/2023

Роботодавець затримав зарплату, а грошей не було. У банку кредитний ліміт не підвищували, вирішив взяти тут позику. Все пройшло без проблем, це був мій перший досвід із кредиторами, я залишився задоволеним. Добре знати, що у разі проблем є можливість їх вирішити

Анна

02/03/2023

Не хотів позичати у батьків на свої потреби, тому що їм і так важко. Взяла кредит у SelfieCredit, добре що є подібний інструмент

Костянтин

28/01/2023

Потрібні були гроші на зарядну станцію. Банки відмовили у кредитуванні, взяв тут і залишився задоволеним. Зупинився на SelfieCredit, оскільки помітив, що вони часто допомагають нашим на фронті, це стало вагомим аргументом для мене. Слава Україні!

Ольга

05/01/2023

Були у мене проблеми із поверненням кредиту. Не виходило все закрити вчасно, вже думала брати новий кредит для закриття цього. Дуже добре, що набрала контакт центр. Допомогли мені все прорахувати, оформили мені акцію, за якою я змогла закрити кредит. Дуже задоволена, дякую вам величезне

Юлія

18/02/2022

Звичайно, все зручно і на висоті. Зручніше навіть ніж у більшості банків. Все інтуїтивно зрозуміло, та мінімум дій від клієнта для отримання позики. Я часто беру позики, і тут мені було це зробити комфортніше, ніж у інших компаній із кредитування. Дякую за те що ви є)

Подати заявку

Умови кредитних продуктів

NewShort Credit

NewShort Credit

До 25 000 грн

Перший

Повторний

Сума кредиту

від 500 до 15000 грн.

Час оформлення

до 10 хвилин

Строк

345 - 365 днів

Вік позичальника

Від 18 до 65 років

Періодичність сплати

В будь-який період протягом дії договору. Період сплати процентів за користування від 5-х днів до 30 днів

Процентна ставка

• Стандартна 2,5% на день (912,5% річних). На перший період ставка завжди може бути знижена до:
при періоді платежу від 5 до 30 днів - 0,01% на день (3,65% річних); якщо Споживачем будуть виконані умови договору та програми лояльності.
• Реальна річна процентна ставка - від 13 702,21% до 238 371,92% (залежить від виконання умов)
Способи отримання кредиту

За реквізитами платіжної картки. Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі через Веб-сайт

Необхідне для оформлення онлайн-кредиту

Платіжна карта, видана на ваше ім’я, мобільний телефон та проходження дистанційної ідентифікації/верифікації, відповідно до вимог нормативно-правових актів України

Переваги

Можливість оформлення кредиту зі зниженою процентною ставкою. Миттєве отримання коштів на картку. Дострокове погашення без комісій в будь-який момент


Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту

Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту

Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту

Інформація про наявність, перелік і вартість додаткових та/або супутніх послуг фінансової установи, кредитних посредників та третіх осіб, уключаючи розмір платежу та базу його розрахунку, з урахуванням вимог законодавства України

Додаткові та/або супутні послуги фінансової установи, кредитних посередників та третіх осіб – не надаються (відсутні)

Попередження

Наслідки невиконання зобов’язань за кредитним договором

 

 

 

 

 

Умови оформлення продукту Short Credit Перший

Сума кредиту

від 500 до 25000 грн.

Час оформлення

до 5 хвилин

Строк

345 - 365 днів

Вік позичальника

Від 18 до 65 років

Періодичність сплати

В будь-який період протягом дії договору. Період сплати процентів за користування від 5-х днів до 30 днів)

Процентна ставка

• Стандартна 2,5% на день (912,5% річних). За умови, що Споживач є учасником Програми лояльності (має промокод або інші види знижки) ставка може бути знижена до 0,022% на день (8,03% річних);
• Реальна річна процентна ставка – від 13 831,20% до 542 068,32% (залежить від строку та виконання умов Споживачем)

Способи отримання кредиту

За реквізитами платіжної картки. Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі через Веб-сайт

Необхідне для оформлення онлайн-кредиту

Платіжна карта, видана на ваше ім’я, та мобільний телефон. Під час оформлення повторного кредиту знову проходити повторну ідентифікацію/верифікацію не потрібно

Переваги

Можливість оформлення кредиту за зниженою процентною ставкою. Миттєве отримання коштів на картку. Дострокове погашення без комісій в будь-який момент


Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту

Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту

Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту

Інформація про наявність, перелік і вартість додаткових та/або супутніх послуг фінансової установи, кредитних посредників та третіх осіб, уключаючи розмір платежу та базу його розрахунку, з урахуванням вимог законодавства України

Додаткові та/або супутні послуги фінансової установи, кредитних посередників та третіх осіб – не надаються (відсутні)

Попередження

Наслідки невиконання зобов’язань за кредитним договором

 

 

 

 

 

Умови оформлення продукту Short Credit Повторний

Наразі оформлення недоступне

Long Credit

Long Credit

До 50 000 грн

Перший

Повторний

Сума кредиту

від 5000 до 30000 грн.

Час оформлення

до 10 хвилин

Строк

від 8 до 26 тижнів

Вік позичальника

Від 18 до 65 років

Періодичність сплати

Кожні 2 тижні, рівним частинами

Процентна ставка

• 0,01% в день (річна процентна ставка – 3,65%) – протягом пільгового періоду, крім першого дня користування, якщо Споживач виконає умови пільгового періоду;
• 10% в день (річна процентна ставка – 3650%) за перший день користування кредитом, сплачується за рахунок кредиту;
• 0,7% в день (річна процентна ставка 255,5%) протягом строку кредиту, крім першого дня та пільгового періоду, якщо виконані умови його застосування.
• Пільговий період – до 6 тижнів.
• Реальна річна процентна ставка – від 674,79% до 1745,38% (залежить від виконання умов)

Способи отримання кредиту

За реквізитами платіжної картки. Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі через Веб-сайт

Необхідне для оформлення онлайн-кредиту

Платіжна карта, видана на ваше ім’я, мобільний телефон та проходження дистанційної ідентифікації/верифікації, відповідно до вимог нормативно-правових актів України

Пільговий період

До 6 тижнів
Застосовується, якщо споживач протягом пільгового періоду своєчасно сплатить всі платежі (допускається одноразове прострочення не більше, ніж 3 дні)

Переваги

Можливість оформлення кредиту зі зниженою процентною ставкою протягом пільгового періоду. Миттєве отримання коштів на картку

Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту

Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту

Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту

 

Інформація про наявність, перелік і вартість додаткових та/або супутніх послуг фінансової установи, кредитних посредників та третіх осіб, уключаючи розмір платежу та базу його розрахунку, з урахуванням вимог законодавства України

Додаткові та/або супутні послуги фінансової установи, кредитних посередників та третіх осіб – не надаються (відсутні)

Попередження

Наслідки невиконання зобов’язань за кредитним договором

Сума кредиту

від 5000 до 50000 грн.

Час оформлення

до 5 хвилин

Строк

від 8 до 26 тижнів

Вік позичальника

Від 18 до 65 років

Періодичність сплати

Кожні 2 тижні, рівним частинами

Процентна ставка

• 10% в день (річна процентна ставка – 3650%) за перший день користування кредитом, сплачується за рахунок кредиту;
• 0,7% в день (річна процентна ставка 255,5%) протягом строку кредиту, крім першого дня;
• Реальна річна процентна ставка – від 674,79% до 1745,38% (залежить від виконання умов)
Способи отримання кредиту

За реквізитами платіжної картки. Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі через Веб-сайт

Необхідне для оформлення онлайн-кредиту

Платіжна картка, видана на ваше ім'я, та мобільний телефон. Під час оформлення повторного кредиту знову проходити повторну ідентифікацію/верифікацію не потрібно

Пільговий період

ВідсутнійПереваги

Миттєве отримання коштів на картку

Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту

Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту

Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту

 

Інформація про наявність, перелік і вартість додаткових та/або супутніх послуг фінансової установи, кредитних посредників та третіх осіб, уключаючи розмір платежу та базу його розрахунку, з урахуванням вимог законодавства України

Додаткові та/або супутні послуги фінансової установи, кредитних посередників та третіх осіб – не надаються (відсутні)

Попередження

Наслідки невиконання зобов’язань за кредитним договором

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Наслідки невиконання обов’язків згідно з договором про споживчий кредит:
У випадку невиконання та/або неналежного виконання Споживачем зобов’язань щодо повернення суми кредиту та/або сплати процентів за користування кредитом, Споживач зобов`язаний сплатити Товариству штраф у розмірі, що встановлюється в абсолютному значенні в договорі споживчого кредиту, та розраховується відповідно до наступних умов:

– на четвертий день порушення – штраф в розмірі 15% від суми кредиту;

– з п’ятого дня порушення – штраф за кожен день порушення у розмірі 1,1% від суми кредиту.

Якщо Споживач сплатить заборгованість за кредитом протягом 3 (трьох) календарних днів після прострочення сплати відповідного платежу, штраф не нараховується.

 

Важливо:

– порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі;

– Товариству забороняється вимагати від Споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від Товариства або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

– для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах Споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

– Товариство має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін;

– Споживач має право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

– витрати на сплату Споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати;

– ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит не передбачено;

– укладення споживачем правочину щодо продовження строку погашення кредиту здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору в бік погіршення для споживача (для випадку, якщо таке продовження строку погашення кредиту запропоноване Споживачу Товариством).

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НЕСАНКЦІОНОВАНИЙ ДОСТУП

В разі втрати/викрадення телефону (sim-карти), з використанням якого здійснюється доступ до Особистого кабінету, що створений на веб-сайті https://selfiecredit.com.ua або в мобільному застосунку “Selfie Credit”, одержання інформації щодо несанкціонованого доступу або зміни інформації споживача в Особистому кабінеті або при виникненні підозр щодо шахрайства – якнайшвидше звертайтеся до Контакт-Центру Товариства. Контактні номери: тел 044 333 43 56 (Вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора)

 

 

Посилання на Правила та договірні документи

Кредитний договір короткий newshort

Кредитний договір довгий

Правила надання коштів та банківських металів у кредит

Інші примірні документи

Порядок отримання акційних та інших аналогічних за змістом пропозицій визначається:

Програмою лояльності

Умовами окремих Акцій

 

Сторінка офіційного Інтернет-представництва Національного банку, на якій розміщено Державний реєстр фінансових установ

Про порядок і процедуру захисту персональних даних споживачів (уключаючи витяги з них)

Відомості про можливість та умови дострокового розірвання договору про надання споживчого кредиту, а також спосіб такого розірвання договору, строки та умови повернення коштів

Відомості про право Споживача отримати інформацію (довідку) про відсутність заборгованості за споживчим кредитом

Інформація про основні показники діяльності на підставі звітності, поданої до Національного банку України

Інформація для споживачів, які мають право на пільги

Інформація для споживачів, які належать до захищеної категорії

Перелік власних вебсайтів: https://selfiecredit.com.ua

УВАГА!

В разі втрати/викрадення телефону (sim-карти), з використанням якого здійснюється доступ до Особистого кабінету, що створений на Веб-сайті https://selfiecredit.com.ua, одержання інформації щодо несанкціонованого доступу або зміни інформації споживача в Особистому кабінеті або при виникненні підозр щодо шахрайства – якнайшвидше звертайтеся до Контакт-Центру Товариства. Контактні номери: тел 044 333 43 56 (Вартість дзвінків згідно з тарифами вашого оператора)

Повідомлення про несанкціонований доступ

Про SelfieCredit

SelfieCredit – пропонує швидко і просто оформити кредит в онлайн режимі за допомогою селфі. Місія SelfieCredit полягає у наданні якісних послуг кредитування для населення України швидко, легко та прозоро 24/7.

Пропозиція SelfieCredit є унікальною тим, що клієнт може отримати кредит на картку, використовуючи тільки фото з фронтальної камери смартфона. Завдяки сучасним технологіям позичальнику потрібно лише переглянути дані, які автоматично підтягнулися при завантаженні фото. Жодних зайвих дій — розумні алгоритми все самі зроблять за вас!

Хочете взяти кредит у SelfieCredit та отримати гроші на карту – з чого почати?

 1. Дізнайтесь докладніше про умови кредитування та вимоги до клієнтів.
 2. Підготуйте документи — необхідно, щоб позичальник міг підтвердити, що дані, які автоматично підтягнулися, є актуальними. Знадобляться паспорт та ідентифікаційний код. Також потрібна активна банківська картка, видана на ім’я позичальника.

Як оформити кредит онлайн на карту за допомогою селфі?

У SelfieCredit є два види кредитних продуктів: NewShort та Long. Вони відрізняються умовами залежно від потреб позичальника. Перед тим як оформити кредит онлайн на картку, варто ознайомитись з обома пропозиціями та вибрати для себе оптимальну.

Щоб оформити онлайн кредит, потрібно зробити таке:

 1. вибрати комфортну суму кредитування та строк внесення платежу;
 2. пройти коротку реєстрацію, де потрібно зробити селфі;
 3. надіслати заявку на розгляд та зачекати на рішення;
 4. у разі схвалення підписати договір кредитування SMS-кодом, який прийде на вказаний при реєстрації номер;
 5. отримати миттєвий переказ грошей на картку.

Про що варто пам’ятати, коли ви успішно отримали кредит онлайн?

 • Строки. Залежно від типу вибраного кредиту завжди слід перевіряти строки внесення платежу та/або погашення. Статус кредиту легко відстежувати в особистому кабінеті й завжди знати, коли настає дата погашення.
 • Нарахування відсотків та штрафи. У період карантину та воєнного стану штрафи тимчасово не нараховуються. Проте відсотки, як і раніше, нараховуватимуться. Тому варто бути уважним при оформленні кредиту і брати тільки ту суму і на той строк, які вам комфортні.
 • Відповідальність за невиплату кредиту. Варто пам’ятати, що своєчасне погашення чи внесення платежу позитивно впливають на кредитну історію. Якщо не дотримуватись домовленостей, укладених під час підписання договору, це може призвести до негативних наслідків.
 • Права позичальника. Відповідно до ст. 15 Закону України «Про споживче кредитування» позичальник має право протягом 14 календарних днів з дня укладання договору відмовитись від кредиту без пояснення причин, у тому числі у разі отримання ним коштів. Про намір відмовитися від договору про споживчий кредит споживач повідомляє компанію до закінчення зазначеного терміну. Також позичальник має право отримати послугу у повному обсязі згідно з усіма умовами, зазначеними у договорі кредитування.

На який термін можна взяти кредит на карту?

 • При виборі продукту NewShort клієнт може взяти кредит на строк до 365 днів із внесенням платежу від 5 до 30 днів.
 • При виборі товару Long строк кредиту становить від 8 до 26 тижнів.

Яку максимальну суму можна взяти у кредит у SelfieCredit?

При виборі продукту NewShort максимально доступна сума становить до 15 000 грн при першому зверненні та до 25 000 — при повторному.

При виборі продукту Long максимально доступна сума — до 30 000 грн при першому зверненні й до 50 000 грн — при повторному.

Чи буде схвалена заявка за поганої кредитної історії чи простроченого кредиту?

Ми розглядаємо 100% заявок і схвалюємо більшість із них. Кредитна історія — фактор, який розглядається кожною фінансовою компанією під час ухвалення рішення. Однак він не є вирішальним. Головну роль грає платоспроможність клієнта та його готовність виконувати умови договору. Також наявність кредитів в інших організаціях не завжди є причинами відмови.

Чому нам довіряють українці?

Ми маємо всі необхідні документи на ведення діяльності на території України. З ліцензіями, результатами аудиту та іншими даними можна ознайомитись на сайті — вся інформація є у відкритому доступі.

Ми — за прозорість та зрозумілість умов. Наші клієнти можуть ознайомитися з типовим договором перед поданням заявки та зрозуміти для себе, чи бажають вони співпрацювати з нами на тих чи інших умовах.

Чим вигідніший онлайн кредит для вас?

Перший обраний період за першого зверненні завжди пільговий. Тому якщо ви погасите кредит до закінчення цього терміну, можете закрити його практично без переплат.

Ми кредитуємо українців різних соціальних категорій: пенсіонерів, студентів, людей у декреті, тимчасово непрацевлаштованих. Кожен може розраховувати на допомогу та підтримку, а також на підвищення свого рейтингу за подальшої співпраці. Це проявляється в інформуванні про персональні знижки та акції — найбільш лояльні клієнти регулярно отримують індивідуальні промокоди. Також ми нерідко проводимо акції, під час яких може перемогти кожен.

Кредити онлайн у МФО та кредити у банку – у чому ключові відмінності?

Кредит онлайн та банківський кредит — концептуально різні послуги. Якщо в першому випадку клієнт може отримати гроші на базові потреби й в окремих випадках (як у SelfieCredit) — гроші на карту на більші суми, то спеціалізація банків — цільове кредитування. Сюди спрямовані великі потоки коштів, націлені на купівлю авто, нерухомості, відкриття бізнесу тощо.

Також МФО надають клієнтам швидкі послуги, щоби фінансове питання позичальника можна було розв’язати швидко. У таких ситуаціях, як терміновий ремонт машин в дорозі або необхідність сплатити комунальні послуги, чекати днями рішення банку — не найкраща ідея. Враховуючи той факт, що банки більш орієнтовані на розв’язання «великих» завдань.

Перевага мікрофінансових компаній — в індивідуальному підході до клієнта. Позичальник сам може вибрати зручний продукт, суму й термін. Також він може завжди розраховувати на стабільну процентну ставку, яка не зміниться після ознайомлення з документами. Нерідко за поганої кредитної історії банк надає кредит на персональних умовах із підвищеною ставкою, щоб убезпечити себе та знизити ризики.

Таким чином, кредит онлайн на картку в МФО є оптимальним рішенням для тих, кому терміново знадобилися гроші, зокрема невелика сума. Водночас у SelfieCredit можна отримати й більшу суму — до 25 000 грн, якщо є необхідність.